Filmowanie Wejherowo – ślub Ani i Karola

28 kwietnia 2018 r. mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w bajecznym ślubie i weselu Anny i Karola. Naszym zadaniem było uwiecznienie tych wyjątkowych chwil za pomocą zdjęć oraz filmu z uroczystości. Przygotowania Młodej Pary oraz błogosławieństwo od rodziców odbyły się w Wielkim Bukowcu. Na naszych zdjęciach udało się uwiecznić moment, kiedy Karol po raz pierwszy zobaczył Anię w sukni ślubnej. Z naszych zdjęć trudno orzec czy w jego oczach była widoczna większa radość, czy wzruszenie.

Z Wielkiego Bukowca – Skórcz Młoda Para wraz z najbliższą rodziną udała się do kościoła. Naszą uwagę przykuł samochód jaki Ania z Karolem wybrali do ślubu. Zdecydowanie kojarzył się z młodością i odrobiną szaleństwa. Ślub odbył się w małym, urokliwym kościele pw. św. Andrzeja Apostoła w miejscowości Czarnylas. Przepiękna uroczystość zebrała w jednym miejscu spore grono rodziny oraz przyjaciół - ponad 170 osób towarzyszyło Młodej Parze w tym wyjątkowym dniu.

Fotografia ślubna Sopot​​

Aparat oraz kamera na bieżąco rejestrowały wszystko co się działo zarówno w kościele, jak i tuż po zaślubinach, podczas składania życzeń.

Po uroczystości goście zostali zaproszeni do Placzewa. To właśnie to miejsce, położone nad samym jeziorem, Ania i Karol wybrali na wesele. Aby goście dobrze bawili się przez cały wieczór, Młoda Para zapewniła wodzireja, który od samego początku dbał o pozytywną energię na weselu i angażował zarówno gości jak i Nowożeńców do wspólnej zabawy. Konkursy tematyczne i gry proponowane przez wodzireja nie pozwalały nikomu zbyt długo siedzieć przy stole. W rytmie hitów ostatnich lat, zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

Sesję plenerową zaplanowaliśmy nad jeziorem, w otoczeniu zieleni lasu oraz w polu rzepaku, nawiązując tym samym do klimatu wesela. Ania i Karol chcieli, aby zdjęcia były naturalne i nie przestylizowane. Efekt przeszedł nasze oczekiwania – sesja wypadła znakomicie, czego efekt można zobaczyć na wykonanych przez nas zdjęciach.

Nasza praca jako ​ filmowanie Trójmiasto​​ jest niezwykła.

To ogromna radość, ale i satysfakcja, że możemy uwieczniać najbardziej wzruszające chwile z życia tak wielu osób. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, a każdą parę która zaprasza nas do uwiecznienia ich uroczystości ślubnych, traktujemy indywidualnie. Zawsze bierzemy pod uwagę pomysły i wizje naszych klientów i staramy się je realizować.

Całą relację z tego wydarzenia ślubnego można obejrzeć pod tym linkiem.

  • filmowanie trójmiasto
    filmowanie trójmiasto
  • filmowanie wejherowo
    filmowanie wejherowo
  • fotografia ślubna sopot
    fotografia ślubna sopot

Leave a comment