Fotograf ślubny – sesja Młoda Para

Fotograf Gdańsk - ślub Moniki i Bartka

Monika i Bartek to para wyjątkowa, która ujęła nas ciepłem i bijącą od nich radością. Z ogromną przyjemnością podjęliśmy się realizacji zdjęć ze ślubu, wesela oraz wykonania sesji plenerowej. Parze Młodej zależało, aby relacja ze ślubu, który miał się odbyć 21 kwietnia 2018 r. uchwyciła najbardziej wzruszające momenty ceremonii i wesela, a całość została przedstawiona w eleganckiej, delikatnej oprawie. Staraliśmy się sprostać niemałym wymaganiom Moniki i Bartka, wyłapując wszystkie te chwile, które będą mogli po latach wspominać ze wzruszeniem, oglądając wykonane przez nas zdjęcia i relację filmową.

W dniu ślubu, 21 kwietnia 2018 r.,w pięknym wiosennym słońcu, towarzyszyliśmy Młodej Parze już od godzin porannych. Tworzyliśmy relację z samych przygotowań, czujnym okiem aparatu i kamery obserwowaliśmy lekkie poddenerwowanie Młodej Pary, skrywane pod delikatnym uśmiechem. To właśnie te ulotne momenty, których po latach już się nie pamięta, uwiecznił nasz ​ fotograf ślubny Gdańsk.
​ Makijaż Panny Młodej, ostatnie poprawki u Pana Młodego i nastąpił jeden ​ z najbardziej wzruszających momentów tego dnia - błogosławieństwo, którego udzielili rodzice Młodej Parze.

Ceremonia zaślubin odbyła się w Kościele pw. św. Anny i Joachima w Gdańsku, w atmosferze radości, w otoczeniu rodziny i przyjaciół. Odświętnie przystrojony kościół potęgował wrażenie podniosłej atmosfery, którą dało się odczuć już od wejścia. Panna Młoda zmierzała w stronę ołtarza prowadzona przez swojego ojca, na końcu którego czekał już na nią Bartek. Wśród kilkudziesięciu zaproszonych gości wyróżniali się tak samo ubrani czterej świadkowie oraz cztery druhny – wszystkie w kreacjach nawiązujących do kolorów, w jakich miała bukiet Panna Młoda. Wyjście z kościoła, Para Młoda obsypana ryżem oraz płatkami róż, szczere życzenia szczęścia na nowej drodze życia – cieszyliśmy się razem z Młodymi, czując bijące od nich szczęście.

Wesele odbyło się w Kiełpinie, w przepięknym miejscu, w otoczeniu zieleni i oprawie nawiązującej do tradycji Kaszubskich. Sala, stoły oraz wszystkie dekoracje kojarzyły się z wiosną, których akcenty (m.in. wianek oraz bukiet) miała przy sobie Panna Młoda. Dało się zauważyć jak wielką wagę do każdego szczegółu ślubu i wesela przyłożyli w trakcie przygotowań Monika i Bartek, aby ten wyjątkowy dzień zapadł w pamięć zarówno im, jak i zaproszonym osobom. Podobne odczucia mieli goście - Młoda Para została powitana chlebem i solą oraz gromkim „Sto lat”. Pierwszy taniec to zawsze dla Młodych Małżonków delikatnie stresująca chwila, ale nie w tym przypadku. Monika i Bartek już jako Mąż i Żona wykonali swój pierwszy taniec ze szczęściem namalowanym na twarzy, bawiąc się razem z bliskimi.

To co później nastąpiło można określić tylko dwoma słowami: doskonała zabawa. Dobrze dobrana muzyka, która porywała do tańca wszystkich gości bez względu na wiek, krojenie przepięknego, dwupiętrowego tortu oraz uroczyste i pełne łez wzruszenia podziękowanie Rodzicom – w tym wszystkim mieliśmy zaszczyt uczestniczyć, wyłapując wszystkie ważne chwile z tego wyjątkowego dnia.

Sesja plenerowa była niestandardowa, zrealizowana według pomysłu Moniki i Bartka. Młoda Para zrezygnowała z ubiorów ślubnych, dając wyraz łączącego ich uczucia poprzez gesty i ufając ​ fotograf Trójmiasto​ ,efekt końcowy sesji będzie doskonały. Ciepło, miłość oraz radość jaka biła od tej pary to jedne z powodów, dla których wykonujemy tę pracę. Dziękujemy za zaufanie.

Całą relację z tego wydarzenia ślubnego można obejrzeć pod tym linkiem.

  • fotograf trójmiasto
  • fotograf ślubny gdańsk
  • filmowanie trójmiasto

3 thoughts on Fotograf ślubny – sesja Młoda Para

  1. Fotonomia to firma która z czystym sumieniem mogę polecić. Rzetelni, profesjonalni, terminowi a przede wszystkim o wielkiej wrażliwości artystycznej. Zdjęcia wykonane profesjonalnie i nieszablonowo. Film na bardzo wysokim poziomie i jakości wykonania. Dostaliśmy również cudowny album zaprojektowany przez firmę Fotonomia który na lata będzie cudowna pamiątka.Pani Ewa i P. Marcin to bardzo kontaktowi ludzie. Dziękujemy i Polecamy !

Leave a comment