Kamerzysta na wesele

Kamerzysta na wesele – jak powinno wyglądać? O czym musisz wiedzieć?

Pary Młode mają obecnie ogromny wybór możliwości, jeżeli chodzi o usługi związane z filmowaniem ślubu i wesela. Każdy może wybrać specjalistę, który przygotuje film ślubny zgodnie z oczekiwaniami, przy wykorzystaniu profesjonalnych sprzętów oraz romantycznych kadrów. Na co warto zwrócić uwagę wynajmując konkretną ekipę filmową?

Dzień zaślubin musi być pod każdym względem wyjątkowy. Istotne, aby organizacją oraz poszczególnymi elementami uroczystości zajęli się profesjonaliści. Nie inaczej powinno być z filmowaniem. Kamerzysta powinien towarzyszyć Parze Młodej na każdym etapie przygotowań do tego ważnego wydarzenia. Zwykle pierwsze kadry nakręcane są już podczas porannych przygotowań do uroczystości, gdy Pan Młody ubiera się w garnitur, a Panna Młoda zakłada wymarzoną suknię ślubną. Następne ujęcia pochodzą z ceremonii zaślubin, a później już z całego wesela.

Filmowanie ślubu i wesela - co masz do wyboru?

Ile firm, tyle różnych zakresów usług, jakie proponują klientom, aby sprostać ich specyficznym oczekiwaniom. Najważniejsze jest jednak to, żeby kamerzysta na wesele wynajmowany jest przez Parę Młodą uchwycił wszystkie wyjątkowe chwile, które wydarzyły się podczas przyjęcia weselnego, jak i momentu zaślubin. Wyróżnić można następujące sposoby filmowania:

  • tradycyjny sposób nagrywania ślubu oraz wesela, z którego pochodzi materiał o długości 2-5 godzin. Zwykle takich nagrać już się nie wykonuje. Nie są one atrakcyjne dla Pary Młodej. Zbyt wiele szczegółów w filmie sprawia, że ogląda się go po prostu źle i jest zbyt monotonny,
  • krótki film trwający od 45 do 60 minut, w którym ukazywane są najważniejsze elementy ceremonii zaślubin, jak i samego wesela. Takie kompaktowe wersje sprawiają, że film ogląda się z przyjemnością i można do niego często wracać,
  • Pary Młode bardzo często proszą również o przygotowanie klipu weselnego, na którym zostaną zaprezentowane w sposób esencjonalny najważniejsze urywki z tego ważnego w ich życiu wydarzenia. Przykładem takiej produkcji jest klip ślubny o który poprosili nas Barbara i Przemysław. Nie dość, że film jest bardzo wzruszający i romantyczny, dzięki wykorzystaniu motywu zachodzącego słońca, to jeszcze zawiera wszystkie najważniejsze ujęcia ze ślubu oraz wesela.

Planujecie ślub? Sprawdźcie cennik usług wideofilmowania

Jakość i cena oferowanych usług powinny zdecydowanie iść ze sobą w parze. Zadbaj o wynajęcie na swój ślub oraz wesele profesjonalisty, który będzie w stanie uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty i złożyć je w jedną filmową całość. Jeżeli kamerzysta na wesele cena, którego wydaje się Ci zbyt niska ma jednak świetne portfolio, warto zaryzykować. Nie każdy za swoją pracę chce brać od razu horrendalnie wysokiego stawki. Niektórzy wychodzą z założenia, że krok po kroku będą podnosili ceny, a jednocześnie nie będą naciągali klientów i zawyżali stawek. Takie podejście świadczy o tym, że kamerzysta na wesele ceny ustala z myślą o klientach, a nie tylko o własnych potrzebach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ślubną

Leave a comment