Zachód słońca jako motyw przewodni filmu ze ślubu Przemysława i Barbary

Państwo Młodzi, Barbara i Przemysław, którzy powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w Kościele Rzymskokatolickim pw. Św. Judy Tadeusza w Gdańsku zamarzyli, aby w przygotowanym filmowym reportażu ślubnym pojawił się motyw zachodu słońca. Zakochani w tym widoku, jak i w sobie nawzajem chcieli stworzyć dla siebie i swoich bliskich wyjątkową pamiątkę na całe życia, a my pomogliśmy ją zrealizować.

Film ślubny musi być wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju

Tylko takich realizacji się podejmujemy. Tylko takie mają wartość i stanowią niepowtarzalną pamiątkę, do której z wielką przyjemnością się wraca. Każdy przyjmujący zlecenia kamerzysta na wesele powinien mieć świadomość, że Para Młoda oczekuje wyjątkowego reportażu, z najpiękniejszymi momentami z tej wyjątkowej uroczystości. Istotne jest, aby zadbać przy nagrywaniu o najdrobniejsze szczegóły oraz wykazać się dużą kreatywnością. Należy pamiętać także o specjalnych życzeniach Państwa Młodych. W tym przypadku było to wplecenie motywu zachodzącego słońca.

Romantyczny, wzruszający, poruszający – taki jest film ślubny Barbara i Przemysław

Naturalne motywy mają to do siebie, że zawsze dodają piękna obrazowi filmowemu. Zachód słońca nie dość, że jest romantyczny, to przy tym niezwykle piękny, wielobarwny i po prostu zachwycający. Film ślubny zawierający go staje się jeszcze bardziej romantyczny niż zwykle. Na takim efekcie zależało Barbarze i Przemysławowi. Poprosili nas, aby był on widoczny przynajmniej w kilku fragmentach filmu.

W blasku zachodzącego słońca została zrealizowana sesja plenerowa. Państwo Młodzi wybrali wyjątkowe miejsce znajdujące się nieopodal Hotel Otomin (Żurawia 2), w którym również odbywa się zabawa weselna. Dlaczego to miejsce? Hotel posiada wyjątkowy ogród, a w niedaleki odległości od niego znajduje się stadnina koni i staw. Nie można było wybrać lepszego miejsca na sesję, której głównym motywem miał być zachód słońca.

Techniczne aspekty produkcji dla Barbary i Przemysława

Ujęcia w filmie zostały wykonane przy użyciu dwóch kamer obsługiwanych przez dwóch operatorów. Wykorzystaliśmy również dron, dzięki któremu udało się wykonać przepiękne, panoramiczne kadry.

Jeżeli zastanawiasz się, czy kamerzysta na wesele cena którego jest tak atrakcyjna i mało wygórowana jak w przypadku naszej propozycji spełni Twoje oczekiwania, zachęcamy do obejrzenia klipu ślubnego Barbary i Przemysława. Mówi on dużo więcej o naszej pracy niż tysiąc słów.

Leave a comment