Zdjęcia ślubne Mulk Checz Kaszubska

Działająca od końca 2012 roku restauracja Mulk to wręcz wymarzone miejsce na weselne przyjęcie. Piękna sala bankietowa jest w stanie pomieścić do 200 gości. W ceglanych wnętrzach można zorganizować wspaniałe przyjęcie. Tym razem odbyło się tam wyjątkowe wesele Ani i Dawida, szaleńczo w sobie zakochanych młodych ludzi, którzy wymarzyli sobie organizację przyjęcia w restauracji zapewniającej kaszubską gościnność. Właściciele restauracji zadbali o odpowiednią oprawę, profesjonalną obsługę oraz o to, aby każdy gość, łącznie z Parą Młodą był zadowolony z uczestniczenia w tak wyjątkowej imprezie. Sala została ozdobiona drewnianymi motywami z dodatkiem zieleni i złota. Przeglądając zdjęcia ślubne Mulk Checz Kaszubska nie ma się żadnych wątpliwości, że wesele było udane. Młoda Para uśmiecha się od ucha do ucha, a goście bawią się w najlepsze. Oby więcej takich przyjęć weselnych!

Fotografia ślubna Mulk - Ślub, który zapamiętamy na długo

Ania i Dawid to wyjątkowa para. On, programista gier mobilnych, ona wspaniała kobieta, roztaczająca wokół siebie niesamowitą aurę pozytywnej energii. Sakramentalne „tak” powiedzieli w Kościele Rzymskokatolickim pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Baninie, miejscowości znajdującej się w województwie pomorskim. Przez całą ceremonię z ich twarzy nie znikał uśmiech. Na taką parę z wielką przyjemnością się patrzy, a z jeszcze większą wykonuje jej zdjęcia. Co więcej, Para Młoda zarażała pozytywną energią wszystkich gości weselnych. Śmiechu i dobrej zabawy nie było końca.

Zabawa do białego rana - zespół Remanent

W branży działamy już od ponad 12 lat, ale jeszcze nigdy nie byliśmy na weselu, na którym grałaby tak wspaniała ekipa. Zdecydowanie możemy powiedzieć, że Remanent to najlepszy zespół muzyczny, jakiego mieliśmy przyjemność słuchać. Możemy pokusić się nawet o stwierdzenie, że na rynku nie ma lepszej kapeli weselnej! Trudno było ściągnąć z parkietu gości, nawet na tradycyjne na weselach posiłki. Każdy chciał bawić się i szaleć do największych hitów wyśpiewywanych przez wokalistkę Karolinę (był to jej ostatni występ, ma ją zastąpić zwyciężczyni piątej edycji popularnego programu talent show The Voice of Poland, Aleksandra Nizo). 4-osobowy zespół działa od 2014 roku

Fotograf na ślub. Wyjątkowe chwile uwiecznione na zdjęciach.

Nie ma lepszego sposobu na uwiecznienie wyjątkowych chwil jak fotografia ślubna Miszewko. Uśmiech zadowolonej Pary Młodej, szalona zabawa gości weselnych, wspólne sesje zdjęciowe na specjalnie do tego celu przygotowanej ściance, krojenie tortu, oczepiny, moment zaślubin to wydarzenia, które po latach będzie się wspomniało z dużym rozrzewnieniem. Mając do dyspozycji zdjęcia, szybko można będzie przywołać wspaniałe wspomnienia.

Leave a comment