Zdjęcia ślubne Pałac Poraj – Wicko

Ach, co to był za ślub”! Od razu przychodzą nam na myśl słowa piosenki Quorum, gdy wspominamy ślub i wesele Kingi i Dominika. Wyjątkowo skromna, a przy tym urocza Para Młoda świętowała swój wyjątkowy dzień w towarzystwie około 150 bliskich i znajomych. Zabawa do białego rana, wiele wzruszeń, piękne chwile – to wszystko zostało uwiecznione na zdjęciach, które będą stanowiły niezwykłą pamiątkę dla Nowożeńców.

Wszystko zaczęło się od… przygotowań

Para Młoda zażyczyła sobie, aby towarzyszyć im już w momencie strojenia się i szykowania do wielkiej uroczystości, jaką jest ślub. Zawsze są to wyjątkowe zdjęcia, gdy Pannie Młodej przypinany jest welon, a Pan Młody z dużą starannością zakłada krawat w eskorcie pomocników. Kinga i Dominik chcieli uwiecznić te wyjątkowe chwile już na zawsze, a z naszą pomocą im się to udało.

Ślub w Kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Sakramentalne „tak” Kinga i Dominik powiedzieli sobie w Kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, w Nowej Wsi Lęborskiej. Piękny ceglany obiekt sakralny okazał się wymarzonym miejscem do zaślubin. Szczęście malowało się na twarzy Młodej Pary przez całą uroczystość.

Moc atrakcji w wyjątkowym namiocie – Pałac Poraj

Wesele na około 150 osób Kinga i Dominik postanowili zorganizować w Pałacu Poraj, ale nie w tamtejszej restauracji, a w specjalnym namiocie, który właściciele proponują jako alternatywne miejsce imprezy w cieplejszych miesiącach. Zdjęcia ślubne Palac poraj wicko w tak wyjątkowej przestrzeni po prostu musiały wyjść niesamowite.

Co ma jeszcze do zaoferowania Pałac Poraj? 8-hektarowy park, a samo otoczenie pałacu jest po prostu urocze, idealne na organizację wyjątkowego wesela w nieco innym stylu, niż standardowy. Namiot zaaranżowano tak, że trudno było uwierzyć, że nie jest to zwykła sala weselna.

Atrakcją dla gości była możliwość wpisania się do pamiątkowej Księgi Gości wraz z wklejeniem zdjęć wykonanych przez aparat Instax. Uważamy, że jest to najlepszy sposób, aby pozyskać od gości osobiste życzenia, a jednocześnie dodatkowo uwiecznić ich obecność na weselu. Niektórzy wykazali się sporą kreatywnością przy pozowaniu do zdjęć.

Ślubna sesja obowiązkowa? Niekoniecznie!

Kinga i Dominik zrezygnowali z typowej sesji plenerowej odbywającej się albo w dniu ślubu, albo jakiś czas po jego zakończeniu. Zawsze zachęcamy Pary Młode do tego typu zdjęć, ale szanujemy każdą decyzję klientów. Kinga i Dominik chętnie pozowali do zdjęć w trakcie uroczystości weselnej, mieli wiele ciekawych pomysłów na konkretne ujęcia, dlatego uznali, że taka pamiątka będzie dla nich wystarczająca.

 

Czy fotograf ślubny Gdańsk staną na wysokości zadania? Oceńcie sami!

Leave a comment