filmowanie gdańsk

Filmowanie Gdańsk

Piękne chwile chcemy wspominać przez całe życie, a czym innym jest ślub dwojga kochających się osób, jeśli nie jedną z możliwie najpiękniejszych chwil. Msza, przysięga, wręczenie sobie obrączek czy pierwszy pocałunek jako małżeństwo - same zdjęcia nie oddadzą emocji związanych z tak ważnymi momentami. Coraz więcej par decyduje się na kamerzystę, który uwieczni te chwile - dla rodziny, znajomych, może nawet wnuków pytających się "a jak dziadek poznał babcię?". W kwestii tak ważnego wydarzenia nie można ryzykować z zatrudnieniem operatora kamery - będzie tylko jedna szansa, by uchwycić to wszystko, więc najlepiej zaufać profesjonalistom.

Filmowanie Gdańsk

Od ponad 10 lat specjalizuje się nagrywaniem rozmaitych wydarzeń i ceremonii, największym doświadczeniem wykazując się właśnie w przypadku ślubów. Nasza ekipa z filmowania Gdańsk nie tylko wie, na czym powinna się skupić, by uchwycić każdy ważny moment, ale też cechuje się umiejętnościami związanymi z późniejszym tworzeniem i montażem takich filmów, oferując wiele formatów uzupełniających standardową fotorelację i profesjonalne sesje.

Wśród dostępnych formatów, jakimi się zajmujemy, szczególnym zainteresowaniem cieszą się skróty wydarzeń w formie teledysku, często pokazywane znajomym, zamieszczane na Facebooku czy zachęcające rodzinę do odwiedzenia młodych i obejrzenia pełnej wersji przy kawie. Taka krótka fotorelacja uzupełniona motywem muzycznym i efektownymi cięciami pokaże Waszym gościom całe wydarzenie z nieco innej perspektywy, a osobom, które nie miały przyjemności uczestniczyć w ceremonii - namiastkę tego, jak wspaniale świętowaliście swoją miłość.

Pełna relacja filmowa (o długości dostosowanej do wymagań Pary Młodej) i teledysk nie są oczywiście wszystkim, co oferuje filmowanie Gdańsk. W naszej ofercie są również "zakulisowe" materiały z sesji plenerowych, wyjątkowe sesje narzeczeńskie urozmaicające całość oraz coś, co pomoże oddać całą miłość, jaką od narodzin Para Młoda otrzymywała od rodziców - specjalny materiał z podziękowaniami. To oni sprawili, że Państwo Młodzi stali się osobami, którymi są dzisiaj, a my wiemy, jak sprawić, by Wasze podziękowania jeszcze bardziej ruszyły ich za serce.

Coraz bardziej popularne stają się również wyjątkowe ujęcia z lotu ptaka. Na potrzeby naszej firmy do wykorzystania czekają profesjonalne drony, upiększające materiały z wesela efektownymi ujęciami z lotu ptaka i filmami krajobrazowymi. Często wybiera się kościół oraz dom weselny według tego, jak malownicza jest okolica. Dzięki dronom piękno to zostanie zachowane na zawsze i będzie dostępne na wyciągnięcie ręki - nawet z poziomu telefonu!

Do materiałów filmowych ze ślubów podchodzimy z najnowszym, wysokiej jakości sprzętem. Na wyposażeniu filmowania Gdańsk znajduje się nowoczesny sprzęt, dzięki któremu wspaniałe ujęcia będą odpowiednio nasycone i ostre nawet na największych ekranach. Oczywiście do obsługi takiego sprzętu potrzebni są wykwalifikowani operatorzy, a właśnie takimi osobami może pochwalić się nasz zespół. Zapomnijcie o prostych, niewyraźnym filmach kręconych z ręki wujka - nasza firma tworzy materiały o najwyższej jakości, które wiernie oddadzą emocje związane z tym najważniejszym dniem w życiu kochającej się pary.

Przy całym tym profesjonalizmie nie jesteśmy głusi na uwagi ze strony Waszej i Waszych gości. Przygotowujemy relację i pamiątkę przede wszystkim dla Pary Młodej, jej rodziny i znajomych, stąd najważniejszym jest dla nas indywidualne podejście do klienta. Wierzymy w to, że wyłącznie współpraca może zaowocować materiałem, z którego wszyscy będą się cieszyć. Nie tworzymy filmów ślubnych pod schemat i choć jest wiele obowiązkowych ujęć, bez których ciężko mówić o takim materiale, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Z efektu cieszyć mają się przede wszystkim Państwo Młodzi.

Nasza oferta jest obszerna i skrojona pod wymagania klientów. Odmienne pakiety, jakie wymienione zostały na naszej stronie internetowej, powinny spodobać się każdej parze. Zależnie od budżetu, przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych ofert, gdzie znaleźć można m.in. efektowne fotoalbumy, odbitki w gustownych pudełkach czy eleganckie pendrive'y z datą Waszego ślubu. W razie potrzeby jest też opcja z miejscem na naszym serwerze, co pozwoli przesłać materiały każdemu z gości (i nie tylko) przez Internet.

 

Zdajemy sobie sprawę, że planowanie wesela to bardzo wymagające zajęcie i chcemy możliwie jak najbardziej ułatwić kwestię fotografii i filmowania. Niektóre z przygotowanych przez nas zdjęć i teledysków znajdziecie na naszej stronie internetowej, wraz z opisem dostępnych pakietów. Jesteśmy otwarci na Waszą wizję, którą chętnie pomożemy zrealizować. Kwestia uwiecznionych w ten sposób wspomnień nie powinna być stresująca. To coś, czym Para Młoda nie powinna się przejmować, tylko cieszyć, już po uroczystym dniu. Nie zawiedziecie się na filmowaniu Gdańsk i wierzymy, że będziecie o nas pamiętali przy innych ważnych wydarzeniach w swoim życiu.