filmowanie gdynia

Filmowanie Gdynia

Zbliża się Wasz ślub i szukacie profesjonalisty, który zadba o oprawę filmową Waszej uroczystości? Fotonomia to firma, która od ponad 10 lat zajmuje się filmowaniem wszelkiego rodzaju ceremonii oraz eventów, jednak naszą specjalnością są właśnie śluby. Dzięki nakręconym przez nas filmom będziecie mogli wspominać ten niezwykły dzień przez kolejne lata, pokazując go zarówno swoim rodzicom lub dziadkom, jak i dzieciom oraz wnukom. U nas znajdziesz profesjonalnych kamerzystów, którzy doskonale wiedzą jak nakręcić odpowiedni materiał. W końcu nie każdy zna się na filmowaniu Gdynia, dlatego szukacie specjalisty, który wie, jakiego użyć sprzętu i jak nim operować, tak żebyście mogli poczuć się w dniu swojego ślubu , jak bohaterowie filmu, w którym zakończenie głosi:  „...iżyli długo i szczęśliwie. ”

Zaufało nam już wiele par, które zdecydowały się na filmową relację z uroczystości ślubnych. Oferujemy wiele form, które są ciekawym urozmaiceniem zwykłych sesji zdjęciowych. Jedną z najczęściej docenianych formatów jest teledysk, który jest filmowym skrótem wydarzeń. Do obrazu został dołączony podkład muzyczny, dzięki czemu ta krótka relacja jest dynamiczna i jest idealną pamiątką na lata, dzięki której jeszcze raz będziecie mogli przeżyć najważniejsze momenty zebrane w jedną całość dzięki filmowaniu Gdynia .

Wyjątkowy format i wyjątkowa oferta

Z myślą o naszych Klientach pomyśleliśmy o kilku opcjach, z których możecie skorzystać. Nasi kamerzyści mogą Wam towarzyszyć od zaczęcia przygotowań, aż do zakończenia oczepin, rejestrując ważne momenty oraz pokazując wszystkie emocje, których jest cała gama podczas ślubów. Filmowanie Gdynia to przede wszystkim profesjonaliści nagrywający relacje oraz reportaże z różnego rodzaju uroczystości. Możecie być pewni, że do Waszych rąk trafi film, który został dokładnie zmontowany oraz poddany delikatnej obróbce kolorystycznej. Cały nagrany materiał zostanie zawarty w godzinnym filmie, dzięki któremu będziecie mogli znowu przeżyć swój ślub oraz zobaczyć wydarzenia z zupełnie innej perspektywy. Dzięki takiemu formatowi możemy zamieścić wszystkie najważniejsze momenty w formie, która nie będzie nużąca i będzie przyciągała oko. Nasz zespół stara się złożyć materiał, który będzie dynamiczny i pozbawiony dłużących się scen, które by popsuły odbiór całego nagrania.

A może by tak spojrzeć na wszystko z innej perspektywy?

Po co ograniczać się tylko do standardowej kamery, skoro można wykorzystać nowoczesną technologię! Dajemy Wam możliwość wykorzystania drona do urozmaicenia swojego albumu ślubnego. Nasi Klienci coraz częściej decydują się na tego typu opcje, a efekty tego eksperymentu często przechodzą oczekiwania. Dzięki bezzałogowym statkom powietrznym możemy bez najmniejszego problemu sfilmować co się dzieje na zewnątrz oraz do ujęć w plenerze. Podczas filmowania Gdynia używamy najwyższej jakości sprzętu, dzięki czemu możemy uchwycić piękno krajobrazu jakim dysponuje Trójmiasto. Jeśli pragniecie otrzymać niepowtarzalną pamiątkę, ujęcia z drona to najlepsze i najciekawsze rozwiązanie, które podbiło serca zarówno nasze, jak i wszystkich Klientów, którzy skorzystali z tej opcji.Dzięki połączeniu materiału z tradycyjnej kamery oraz z powietrza, możemy stworzyć ciekawy film, do którego będzie się chciało wracać nawet po wielu latach.

Reportaże filmowe to nasza specjalność

Od wielu lat filmowanie Gdynia zajmuje się reportażem filmowym z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii oraz oczepin. Ciągle się rozwijamy i doskonalimy zarówno w nagrywaniu jak i w montażu materiału, tak, żebyście mogli otrzymać , jak najlepiej stworzone ujęcia, które będą Wam przypominały o Waszym wyjątkowym dniu. Dajemy Wam również możliwość zamówienia dodatkowego operatora kamery, aby otrzymać więcej możliwości oraz materiału. Oferujemy także ujęcia za pomocą drona, plener filmowy, a także specjalne podziękowania filmowe dla rodziców. Razem z nami stworzysz wspaniałą sesję narzeczeńską, film rodzinny oraz możemy sfilmować wszelkiego rodzaju eventy na terenie Gdyni.

Fotonomia to przede wszystkim miłość do fotografii

Nasz zespół łączy jedna wspólna cecha - jest to pasja do tworzenia niepowtarzalnych ujęć, które wywołają uśmiech na twarzach naszych Klientów. Kochamy to, co robimy, a to widać w zdjęciach i filmach, które od nas otrzymujecie. Co więcej, dzięki ciągłemu rozwojowi, nowoczesnemu sprzętowi oraz wprawnemu oku mamy pewność, że tworzony przez nas materiał jest najwyższej jakości i będzie wspaniałą pamiątką, którą będziecie się mogli cieszyć przez kolejne dziesięciolecia. To jest właśnie jedna z największych i najbardziej cenionych zalet filmowania Gdynia. Podczas nagrywania jesteśmy właściwie niewidoczni, dzięki czemu nie zwracamy na siebie uwagi, która tego dnia powinna być skupiona jedynie na Młodej Parze i ich gościach. Dzięki temu możemy uchwycić wszystkie emocje towarzyszące Pannie Młodej oraz Panu Młodemu w czasie tego wyjątkowego dnia.

 

Jeśli macie już jakąś wizję, którą chcecie zrealizować, chętnie Wam pomożemy. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas 10 lat pracy możemy doradzić i pokazać miejsca na terenie Gdyni, do których warto udać się na sesję zdjęciową lub tez filmową. Zapraszamy do kontaktu. Dzięki filmowaniu Gdynia możesz mieć pewność najwyższej jakości.