filmowanie sopot

Filmowanie Sopot

Ślub jest niezwykle ważną ceremonią dla każdej Młodej Pary, dlatego też wymaga odpowiedniej oprawy, zarówno fotograficznej jak i filmowej. Dlatego też stworzyliśmy Fotonomię — firmę, która wie jak profesjonalnie zająć się filmowaniem różnego rodzaju uroczystości oraz eventów, które tak często zdarzają się w Sopocie. Naszą specjalnością są jednak właśnie śluby. Nakręcone przez nas filmy to z pewnością niezwykła pamiątka na kolejne lata, którą będziecie mogli pokazać swoim dziadkom, rodzicom lub też dzieciom, a nawet wnukom. W naszej firmie znajdziesz profesjonalnych kamerzystów, którzy doskonale wiedzą jak nakręcić ciekawy i dynamiczny materiał. Przecież nie każdy zna się na filmowaniu Sopot, dlatego potrzebny jest specjalista, który doskonale zna się na tym, jak używać i operować kamerą, tak, żeby Para Młoda mogła poczuć się jak gwiazdy filmowe w swoim własnym filmie romantycznym ze szczęśliwym zakończeniem.

Zdobyliśmy zaufanie już wielu par, które podjęły decyzję o nawiązaniu z nami współpracy, i dla których nakręciliśmy wyjątkową relację z uroczystości ślubnych. U nas znajdziecie wiele interesujących form, które chętnie proponujemy naszym Klientom, tak aby znaleźć tę najbardziej odpowiednią dla nich. Formatem najchętniej wybieranym i docenianym stał się teledysk, czyli krótka i bardzo dynamiczna relacja z wydarzeń połączonych z podkładem muzycznym. Jest to wspaniała pamiątka, dzięki której znowu będziecie mogli poczuć się jak w Waszym wyjątkowym dniu. Dzięki filmowaniu Sopot otrzymacie skrót z najważniejszych momentów, który będziecie mogli pokazać swoim znajomym i przyjaciołom.

Wyjątkowa oferta dla Pary Młodej

Pomyśleliśmy o kilku opcjach, z których nasi Klienci mogą skorzystać. Chcecie, żeby udokumentować wszystko od samego początku? Nie ma najmniejszego problemu! Nasi kamerzyści mogą zacząć Wam towarzyszyć od przygotowań, aż do zakończenia oczepin, starając się uchwycić najważniejsze oraz najpiękniejsze momenty podczas całej ceremonii. Naszym celem jest uchwycenie tych wszystkich emocji unoszących się w powietrzu, zarówno Panny Młodej oraz Pana Młodego, jak i również całej zgromadzonej rodziny i przyjaciół. Filmowanie Sopot to profesjonalni kamerzyści, którzy z wieloma Parami przeżyli śluby i wesela, rejestrując towarzyszące im radości i wzruszenia. Możecie być pewni, że w Wasze ręce trafi reportaż, który został dokładnie zmontowany oraz poddany delikatnej obróbce kolorystycznej. Otrzymacie aż godzinny materiał filmowy, dzięki któremu na nowo zobaczycie swój ślub z zupełnie innej perspektywy. Dzięki takiemu formatowi będziemy w stanie zamieścić najważniejsze wydarzenia i niezwykłe momenty w formie, która z pewnością nie będzie nużąca. Zespół Fotonomii złoży nagrany materiał w taki sposób, aby był dynamiczny i pozbawiony dłużących się scen.

Chcielibyście zobaczyć swój ślub z lotu ptaka?

Fotografia posiada coraz więcej nowoczesnych technologii, ponieważ należy iść z duchem czasu. Dlatego też nasz zespół nie ogranicza się tylko i wyłącznie do standardowej kamery. Nasi Klienci mogą również wykorzystać drona do ujęć z lotu ptaka. Coraz częściej jesteśmy proszeni aby wykonać film za pomocą bezzałogowego statku powietrznego, ponieważ efekty są wspaniałe. Dzięki użyciu tego typu technologii bez żadnego problemu sfilmujemy wydarzenia na zewnątrz oraz uchwycimy piękne sceny plenerowe. Podczas filmowania Sopot używamy sprzętu najwyższej jakości, dlatego bez najmniejszego problemu możemy za każdym razem uchwycić piękne nadmorskie krajobrazy z jakich słynie Sopot. Użycie drona podczas sesji ślubnych podbiło serca nie tylko naszego zespołu, jak i również naszych zadowolonych z efektu Klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z tego typu opcji. Natomiast dzięki połączeniu materiału nagranego tradycyjną kamerą, jak i tego z powietrza, możemy zmontować ciekawy film, do którego będziecie chcieli wracać po wielu latach.

Nagramy dla Was ciekawy reportaż filmowy

Reportaże filmowe to z pewnością nasza specjalność. Od wielu lat filmujemy przygotowania, błogosławieństwo, ceremonię oraz oczepiny. Dzięki ciągłego rozwojowi w filmowaniu Sopot możemy nagrywać materiał, a potem go profesjonalnie zmontować, tworząc jedyne w swoim rodzaju pamiątki ze ślubów, plenerów lub eventów. Nasi Klienci dostają również możliwość zamówienia dodatkowego operatora kamery, dzięki czemu będą mogli uzyskać jeszcze ciekawszy materiał oraz więcej możliwości. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się możliwość wykorzystania drona, zamówienie pleneru filmowego lub tez specjalnych podziękowań dla rodziców. Pozwólcie nam stworzyć dla siebie wyjątkową sesję narzeczeńską lub film rodzinny. Filmowanie Sopot obsługuje również wszelkiego rodzaju eventy na terenie całego Trójmiasta.

 

Bo łączy nas miłość do fotografii

Nasz zespół składa się z ludzi, którzy posiadają szczególną pasję do tworzenia jedynych w swoim rodzaju ujęć, dzięki którym wywołamy uśmiech na twarzach naszych Klientów. W naszych filmach oraz zdjęciach, które od nas otrzymujecie, widać, że kochamy to, co robimy. Natomiast dzięki stałemu rozwojowi, wprawnemu oku oraz nowoczesnemu sprzętowi w Wasze ręce trafia materiał, który jest najwyższej jakości i staje się wspaniałą pamiątką na wiele dziesięcioleci. Jeśli chcecie nawiązać z nami współpracę, zapraszamy do kontaktu. Zaufaj filmowaniu Sopot i pozwól nam stworzyć Wasz własny film ze szczęśliwym zakończeniem.