filmowanie trójmiasto

Filmowanie Trójmiasto

Poszukujesz odpowiedniej oprawy filmowej swojego ślubu? Każda Para Młoda chcesz, żeby ten wyjątkowy dzień mógł być dobrze wspominany przez następne dziesięciolecia. W końcu ciekawie nakręcony film możecie pokazać rodzicom i dziadkom, a także w przyszłości swoim dzieciom i wnukom. Ze względu na to, mnóstwo par poszukuje jak najlepszego kamerzysty, który nie tylko nakręci, ale również zmontuje materiał. Przecież nie każdy zna się na filmowaniu Trójmiasto. Dlatego chcecie znaleźć specjalistę, który sprawi, że staniecie się gwiazdami filmu ze szczęśliwym zakończeniem.

Fotonomia zajmuje się oprawą fotograficzną i filmową ślubów już od 10 lat. Zdobyliśmy zaufanie wielu par, które powierzyły nam wykonanie niepowtarzalnego filmu będącego pamiątką z tego wyjątkowego dnia lub też teledysku. Jest to najbardziej przyciągająca uwagę forma, która cieszy się zainteresowaniem ze strony Młodych Par. Dzięki filmowaniu Trójmiasto możecie otrzymać dynamiczny skrót wydarzeń z ceremonii wraz z muzycznym podkładem. W zaledwie kilkuminutowym filmiku zamieścimy całą esencję Waszego ślubu, abyście mogli jeszcze raz przeżyć najpiękniejsze momenty z uroczystości.

Wybierzcie opcję najwygodniejszą dla Was.

Przygotowaliśmy wiele korzystnych opcji filmowania Trójmiasto. Dzięki temu macie całkowitą wolność wyboru i sami decydujecie czego potrzebujecie na swoim ślubie. Chcecie, żeby towarzyszyły Wam aż dwie kamery? Nie ma najmniejszego problemu. Nasi kamerzyści mogą zacząć kręcić od momentu przygotowań, aż do zakończenia oczepin, nagrywając najważniejsze chwile. Zapewnimy Wam profesjonalnie zmontowany film, do którego wybierzemy jedynie najlepsze ujęcia, poddamy je delikatnej obróbce kolorystycznej i połączymy w godzinny materiał. Dzięki tak przystępnemu formatowi będziecie mogli jeszcze raz przeżyć najważniejsze wydarzenia w formie, która nie będzie nużąca i będzie wręcz przyciągać oczy. Dzięki eliminacji statycznych i dłużących się scen, uzyskamy dynamiczny film, po który z przyjemnością będziecie sięgać jeszcze wiele razy.

Dron + ślub = wyjątkowa pamiątka.

Chcecie uwiecznić Waszą ceremonię z zupełnie innej perspektywy. Oprócz standardowych kamer oferujemy również ujęcia z drona, dzięki którym w Twoim filmie zobaczysz z lotu ptaka jak ceremonia wyglądała na zewnątrz, a także uchwyci wspaniałe ujęcia podczas filmowanie Trójmiasto w plenerze. Coraz więcej Par Młodych decyduje się właśnie na tego typu formaty wideo, ponieważ jest to nie tylko ciekawy i całkiem nowy format, ale również ujęcia znacznie urozmaicają album ślubny. Nagrywanie z powietrza jest szczególnie dobrym rozwiązaniem, kiedy ma się do dyspozycji tak piękne krajobrazy nadmorskie, którymi jest przepełnione całe Trójmiasto. Łącząc w postprodukcji materiał nakręcony z powietrza, razem z ujęciami z tradycyjnych kamer, możemy stworzyć wspaniały film, który sprawi, że ucieszycie się, że skorzystaliście z możliwości jakie oferuje użycie nowoczesnego drona. To rozwiązanie podbiło serce zarówno nasze, jak i naszych Klientów, którzy zdecydowali się na skorzystanie z tej opcji.

Filmowanie Trójmiasto to 100% Waszego zadowolenia.

Od ponad 10 lat tworzymy wyjątkowe reportaże filmowe. Nagrywamy relację z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej oraz oczepin. Możecie również zamówić dodatkowe usługi takie jak plener filmowy, ujęcia z drona oraz filmowe podziękowanie dla rodziców. W naszej ofercie znajdują się również sesje narzeczeńskie lub filmy rodzinne. Zajmujemy się także reportażem z wszelkiego rodzaju eventów na terenie całego Trójmiasta. Ciągle się rozwijamy inwestując w nowoczesny sprzęt, programy do obróbki zdjęć i filmów oraz szkolenia naszych specjalistów, dzięki czemu możemy tworzyć niezapomniane pamiątki, po które będziecie mogli co jakiś czas sięgać.

Fotonomia - kochamy to, co robimy.

Łączy nas przede wszystkim jedna wspólna cecha. Jest to pasja do codziennego tworzenia wyjątkowych ujęć, które wywołują uśmiechy na twarzach Klientów. Nasz zespół kocha to, co robi, wspierając pary, które się decydują na współpracę z nami. Dlaczego możecie nam zaufać? Mamy wieloletnie doświadczenie, mnóstwo sesji filmowych oraz zdjęciowych. Stale filmujemy Trójmiasto i doskonale wiemy gdzie zabrać Młode Pary na jedyną w swoim rodzaju sesję plenerową. Natomiast dzięki wprawnemu oku oraz nowoczesnemu sprzętowi, jesteśmy w stanie stworzyć materiał na najwyższym poziomie, a następnie go zmontować w taki sposób, żebyście mogli się poczuć jak najprawdziwsze gwiazdy filmowe. Podczas nagrywania staramy się być jak najbardziej niewidoczni, żeby móc uchwycić wszystkie najważniejsze momenty bez rozpraszania Pary Młodej oraz zebranych gości. Są to jedne z największych zalet, jeśli zdecydujecie się na usługi filmowania Trójmiasto.

 

Zrealizujemy Wasze pomysły.

Posiadacie już jakąś wizję Waszej sesji? Wystarczy, że się z nami skontaktujecie, a my dołożymy wszelkich starań, żeby zrealizować Wasz pomysł. Jednak jeśli nie macie żadnej konkretnej idei, bardzo chętnie pomożemy i zaproponujemy kilka sprawdzonych inspiracji. Wiemy jak wykorzystać najpiękniejsze zakątki Trójmiasta, tak, żeby stworzyć jedyne w swoim rodzaju sesje fotograficzne oraz filmowe . Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami już dzisiaj. Z Fotonomią zawsze wybierasz najwyższą jakość.