filmowanie wejherowo

Filmowanie Wejherowo

Chcesz, żeby Twój wyjątkowy dzień został na zawsze uwieczniony na jedynym w swoim rodzaju filmie? Każda Para Młoda pragnie, żeby cała uroczystość ślubu mogła być wspominana przez kolejne lata. Nakręcony film możecie przecież pokazać swoim dzieciom, wnukom, rodzicom, dziadkom, znajomym i przyjaciołom, a nawet sami od czasu do czasu włączyć sobie i wspominać jak wspaniały był ten moment. Dlatego tak wiele par szuka najlepszych kamerzystów, którzy będą wiedzieli jak odpowiednio nakręcić i zmontować materiał. Przecież nie każdy zna się na filmowaniu, w związku z czym potrzeba specjalisty, który będzie doskonale operował sprzętem i sprawi, że będziecie się czuli jak prawdziwe gwiazdy na planie filmowym romansu ze szczęśliwym zakończeniem.

W Fotonomii już od ponad 10 lat filmujemy uroczystości ślubne. Zaufało nam wiele par, które zdecydowały się nakręcić swój film lub filmowy skrót. Nie ma nic ciekawszego niż obejrzenie teledysku, w którym gra się główną rolę. Właśnie ta forma najczęściej przyciąga uwagę Par. Dzięki filmowaniu Wejherowo otrzymacie dynamiczny skrót wraz z podkładem muzycznym, dzięki czemu będziecie mogli jeszcze raz przeżyć te najbardziej magiczne momenty z całej uroczystości.

Po co się ograniczać? Idźcie na całość!

Posiadamy kilka opcji, z których nasi klienci mogą skorzystać. Jeśli chcecie, żeby kamera towarzyszyła Wam od momentu zaczęcia przygotowań, aż do zakończenia oczepin, nagrywając najważniejsze momenty, idealnie trafiliście. Filmowanie Wejherowo zapewni Wam film, który nakręcą profesjonalni kamerzyści, a następnie nasi specjaliści wybiorą najlepsze ujęcia, poddadzą je delikatnej obróbce kolorystycznej i zmontują w godzinny film. Dzięki takiemu formatowi będziemy w stanie pokazać wszystkie najważniejsze wydarzenia, w ciekawej i przyciągającej oko formie. Nie chcemy, żeby w naszym filmie przeważały statyczne i dłużące się sceny, które wpływają na gorszy odbiór całego nagrania.

Wasz ślub z lotu ptaka.

Chcecie zobaczyć jak ceremonia wygląda z innej perspektywy? Nie ma żadnego problemu. Oprócz standardowej kamery możecie się zdecydować również na dron, którym nagramy to, co się dzieje na zewnątrz oraz podczas filmowania Wejherowo w plenerze. Jest to opcja coraz częściej wybierana przez naszych Klientów, którzy lubią eksperymentować z najnowszymi formami wideo. Dzięki bezzałogowemu statkowi powietrznemu, będziemy mogli zarejestrować ujęcia, które z dużej wysokości prezentują się bardzo dostojnie. Filmowanie z powietrza, szczególnie w takich krajobrazach jakimi dysponuje Wejherowo, jest z pewnością jednym z najlepszych sposobów na niezapomnianą pamiątkę, w szczególności kiedy decydujecie się na ślub w hotelach lub ośrodkach położonych nad wodą. Łącząc materiał nakręcony z powietrza, jak i za pomocą tradycyjnych kamer, możemy stworzyć wspaniały film, który sprawi, że ucieszycie się, że nie poprzestaliście jedynie na tradycyjnych ujęciach.

Filmowanie Wejherowo - co możemy dla Ciebie stworzyć.

Reportaże filmowe są jedną z naszych specjalności, którą od wielu lat rozwijamy i doskonalimy. Dla Ciebie zajmiemy się reportażem z przygotowań, błogosławieństwa, całej ceremonii ślubnej oraz oczepin. Jest to zaledwie podstawowy pakiet, ponieważ możesz dodatkowo zamówić nie jednego, ale aż dwóch operatorów kamery, dron, plener filmowy lub też filmowe podziękowanie dla rodziców. Tworzymy również sesje narzeczeńskie, filmy rodzinne oraz filmujemy wszelkiego rodzaju eventy w Wejherowie. Cały czas się rozwijamy, ponieważ staramy się stworzyć filmy, które uznacie za świetną pamiątkę na lata.

Fotonomia - bo kochamy fotografię.

Nasza firma to nie tylko szeroka oferta, ale również zaangażowany zespół, który kocha to, co robi. Nawiązując z nami współpracę otrzymasz wsparcie fachowców, którzy mają za sobą wiele lat doświadczenia oraz mnóstwo pięknych sesji. Dodatkowo, dzięki użyciu nowoczesnego sprzętu i wprawnego oka zarówno fotografa, jak i kamerzysty możesz mieć pewność, że stworzony przez nas materiał będzie na najwyższym poziomie oraz będzie idealną pamiątką ślubną. Sprawimy, że uroczystość będziecie mogli oglądać w najwyższej rozdzielczości i będziecie mogli się poczuć jak prawdziwe gwiazdy filmowe dzięki profesjonalnemu montażowi. Podczas nagrywania stajemy się właściwie niewidoczni, aby nie przeszkadzać Parze Młodej oraz ich gościom, a za razem uchwycić wszystkie towarzyszące im emocje podczas tego jakże niezwykłego dnia. To są właśnie jedne z największych zalet filmowania Wejherowo.

 

Macie pomysł na swój film? Zrealizujemy go dla Was!

Jeśli posiadacie już jakąś wizję, która wydaje Wam się ciekawa, skontaktujcie się z nami. Bardzo chętnie pomożemy w jej zrealizowaniu. Jeśli jednak nie macie żadnego pomysłu, możecie swobodnie skorzystać z bazy ciekawych inspiracji, które zostały przez nas sprawdzone. Zajmujemy się filmowaniem Wejherowo już od 10 lat, więc wiemy jak wykorzystać piękne krajobrazy i gdzie zabrać naszych Klientów na wyjątkowe sesje fotograficzne i filmowe . Skontaktujcie się z nami już dzisiaj i wybierzcie najwyższą jakość.