Fotografia i film – oferta

Fotografia i Film

DRON gratis!

Dla wymagających

Pełen pakiet foto - wideo

Ta oferta skierowana jest do wymagających klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość i wygodę.

Dwie usługi, jedna firma

Pracujemy razem od dawna, jesteśmy zgrani i wspólnie dbamy o to, abyście byli zadowoleni z efektu końcowego filmu i zdjęć. Wybierając fotografię i film od jednej firmy macie pewność, że każdy z nas będzie martwił się nie tylko o jakość własnego materiału, ale i towarzysza. To bardzo ważne, aby fotograf brał pod uwagę nie zasłanianie kadrów kamerzyście i vice versa. A na tym zyskuje materiał!

Oprócz tego, oszczędzacie czas. Jedna firma to jeden, wspólny plener. A Wy nie musicie rezerwować kolejnego dnia ani szykować się dwa razy!

Fotografia i filmowanie od przygotowań aż do końca oczepin

Kamera i aparat towarzyszą Wam od przygotowań, poprzez błogosławieństwo, ceremonię ślubną i wesele aż do zakończenia oczepin.

W tym pakiecie otrzymacie 500 zdjęć, z których każde poddane jest subtelnej obróbce.

Oprócz zdjęć otrzymacie również film, zmontowany do przyjemnej w odbiorze długości (ok. 1 godziny), poddany delikatnej obróbce kolorystycznej. W takiej ilości czasu jesteśmy w stanie pokazać wszystkie najważniejsze wydarzenia z tego dnia w taki sposób, aby każdy z zainteresowaniem obejrzał całość, bez przewijania dłużących się, statycznych scen. Jednak na Waszą prośbę możemy film lekko skrócić lub rozszerzyć.

Do tego teledysk ślubny, czyli dynamiczny skrót z najważniejszych wydarzeń z Waszej uroczystości.

Dron

Oprócz kamery i aparatu, będzie z Wami także nasz dron, który nagra z lotu ptaka to, co działo się na zewnątrz.

Zdjęcia rodzinne, zdjęcia grupowe

Są to fotografie pozowane wykonywane podczas wesela, w ładnym otoczeniu. Te zdjęcia są często najlepszą pamiątką dla Pary Młodej oraz jej gości, dlatego wykonujemy je jak najstaranniej. Korzystamy przy nich z lamp studyjnych, aby każda z fotografowanych osób wyglądała jak najlepiej.

Przykładowe zdjęcia grupowe na weselu

Pendrive

Wasze zdjęcia i film znajdą się w galerii na naszej stronie (na hasło). Ale nie tylko. Otrzymacie również piękny, elegancki pendrive z nadrukowaną datą Waszego ślubu. Do pendrive-a dołączone jest wyjątkowe pudełko, które pozwoli Wam przechowywać Waszą pamiątkę ślubną w gustownej i trwałej oprawie.

Fotoalbum lub fotoksiążka do wyboru od 2019 roku.

Dodatkowo dostajecie wysokiej jakości, elegancki fotoalbum o wymiarach 30x30 cm (rozkładówka 30x60 cm), wraz z projektem na 10 rozkładówek albo piękny, klasyczny album tradycyjny wraz z wywołanymi zdjęciami. Zarówno okładka albumu czy fotoalbumu oraz jego projekt mogą być przez Was spersonalizowane. W ofercie jest wiele opcji do wyboru, z pewnością wspólnie znajdziemy taki, który w 100 % spełni Wasze oczekiwania.

Link do przykładowych fotoalbumów i fotoksiążek!

Plener

(usługa dodatkowo płatna 700 zł)

W pakiecie tym otrzymujecie również fotograficzną sesję plenerową w specjalnej cenie. Wy wybieracie miejsce, albo zdajecie się na nas. Zdjęcia z sesji, tak jak i wszystkie pozostałe, zostaną również poddane subtelnej obróbce. Sesję możemy wykonać w trakcie trwania wesela, albo w zupełnie innym dniu. Wybór należy do Was!

Gdzie jesteśmy?

Mieszkamy w Gdańsku. Najczęściej pracujemy więc w Trójmieście i okolicach. Fotografujemy i filmujemy śluby Par z Gdańska, Sopotu, Gdyni, Rumi, Redy, Wejherowa i okolicznych miejscowości. Jednak zawsze z przyjemnością pokonujemy wiele kilometrów, aby towarzyszyć Parom Młodym ze znacznie odleglejszych miejsc.

Planer również możemy zrealizować w Trójmieście lub daleko od niego, a jego miejsce nie jest uzależnione od tego, gdzie odbyła się ceremonia. Dostosujemy się do Waszych potrzeb. W końcu ślub jest tylko raz w życiu, niech więc będzie wyjątkowy!

Pakiet obejmuje

 • Reportaż z przygotowań (fotografia i filmowanie)
 • Reportaż z błogosławieństwa (fotografia i filmowanie)
 • Reportaż z ceremonii ślubnej (fotografia i filmowanie)
 • Reportaż z wesela do końca oczepin (fotografia i filmowanie)
 • Fotografia rodzinna
 • Ujęcia z drona
 • 1 wysokiej jakości pendrive wraz z opakowaniem
 • 500 zdjęć poddanych obróbce
 • Ok. 1 godz. profesjonalnie zmontowanego filmu wraz z ujęciami z drona (długość filmu jest negocjowalna)
 • Teledysk ślubny (dynamiczny skrót z przygotowań, ceremonii, wesela wraz z ujęciami z drona)
 • Miejsce na serwerze (materiały dostępne na hasło)

Dodatki

Oprócz tego, co zawiera pakiet, możecie go rozszerzyć o dodatkowe usługi lub przedmioty w specjalnej cenie!
 • Albumy, fotoalbumy
 • Odbitki w eleganckim pudełku
 • Dodatkowe pendrive-y
 • Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowego operatora filmowego (na ślub przychodzą trzy osoby)
 • Filmowe podziękowania dla rodziców

W 2017 wybieraliście:

Pakiet fotografia i film + dron80%

Pakiet fotografia10%

Pakiet film10%