Fotografia – oferta

Fotografia

Klasyka i ponadczasowość

Pełen pakiet fotograficzny

Klasyka w najlepszym wydaniu

Fotografia od przygotowań aż do końca oczepin

Aparat towarzyszy Wam od przygotowań, poprzez błogosławieństwo, ceremonię ślubną i wesele aż do zakończenia oczepin. Reportaż obejmuje więc wszystkie najważniejsze wydarzenia z całego dnia i nocy.

W tym pakiecie otrzymacie 500 zdjęć, z których każde poddane jest subtelnej obróbce.

Zdjęcia rodzinne - zdjęcia grupowe

Są to fotografie pozowane wykonywane podczas wesela, w ładnym otoczeniu. Te zdjęcia są często najlepszą pamiątką dla Pary Młodej oraz jej gości, dlatego wykonujemy je jak najstaranniej. Korzystamy przy ich tworzeniu z lamp studyjnych, aby każda z fotografowanych osób wyglądała jak najlepiej.

Przykładowe zdjęcia grupowe na weselu

Pendrive

Wasze zdjęcia znajdą się w galerii na naszej stronie (na hasło). Ale nie tylko. Otrzymacie również piękny, elegancki pendrive z nadrukowaną Waszą datą ślubu. Do pendrive-a dołączone jest wyjątkowe pudełko, które pozwoli Wam przechowywać Waszą pamiątkę ślubną w gustownej i trwałej oprawie.

Fotoalbum lub fotoksiążka do wyboru od 2019 roku.

Dodatkowo dostajecie wysokiej jakości, elegancki fotoalbum o wymiarach 30x30 cm (rozkładówka 30x60 cm),  wraz z projektem na 10 rozkładówek albo piękny, klasyczny album tradycyjny wraz z wywołanymi zdjęciami. Zarówno okładka albumu czy fotoalbumu oraz jego projekt mogą być przez Was spersonalizowane. W ofercie jest wiele opcji do wyboru, z pewnością wspólnie znajdziemy taki, który w 100 % spełni Wasze oczekiwania.

Zobacz przykładowe albumy i fotoksiążki.

Dwoje fotografów aby uchwycić nieuchwytne

Pracujemy razem od dawna, jesteśmy zgrani i wspólnie dbamy o najwyższą jakość naszych zdjęć. Uzupełniamy się. Ten pakiet możecie więc rozszerzyć o drugiego fotografa. Podczas gdy jeden aparat pilnuje, by sfotografować każdą emocję podczas składania przysięgi małżeńskiej, drugi obserwuje wzruszenie rodziców i gości weselnych...

Plener

(opcja dodatkowo płatna)

W pakiecie tym otrzymujecie również fotograficzną sesję plenerową w specjalnej cenie. Wy wybieracie miejsce, albo zdajecie się na nas. Zdjęcia z sesji, tak jak i wszystkie pozostałe, zostaną również poddane subtelnej obróbce. Sesję możemy wykonać w trakcie trwania wesela, albo w zupełnie innym dniu. Wybór należy do Was!

Gdzie jesteśmy?

Mieszkamy w Gdańsku. Najczęściej pracujemy więc w Trójmieście i okolicach. Fotografujemy i filmujemy śluby Par z Gdańska, Sopotu, Gdyni, Rumi, Redy, Wejherowa i okolicznych miejscowości. Jednak zawsze z przyjemnością pokonujemy wiele kilometrów, aby towarzyszyć Parom Młodym ze znacznie odleglejszych miejsc.

Planer również możemy zrealizować w Trójmieście lub daleko od niego, a jego miejsce nie jest uzależnione od tego, gdzie odbyła się ceremonia. Dostosujemy się do Waszych potrzeb. W końcu ślub jest tylko raz w życiu, niech więc będzie wyjątkowy!

Pakiet obejmuje

 • Reportaż z przygotowań
 • Reportaż z błogosławieństwa
 • Reportaż z ceremonii ślubnej
 • Reportaż z wesela do końca oczepin
 • Fotografia rodzinna
 • 1 wysokiej jakości pendrive wraz z opakowaniem
 • 500 zdjęć poddanych obróbce
 • Miejsce na serwerze (materiały dostępne na hasło)

Dodatki

Oprócz tego, co zawiera pakiet, możecie go rozszerzyć o dodatkowe usługi lub przedmioty w specjalnej cenie!
 • Plener fotograficzny w dniu ślubu lub w zupełnie innym dniu (do wyboru)
 • Albumy, fotoalbumy
 • Odbitki w eleganckim pudełku
 • Dodatkowe pendrive-y

Zobacz też inne usługi fotograficzne