Usługi fotografii ślubnej w Trójmieście


Usługi

Zdjęcia ślubne i weselne

Usługi ślubnej fotografii prowadzimy w Gdańsku, Sopocie, Redzie, Rumii, oraz Wejherowie. Dla swoich klientów tworzymy starannie wykonane zdjęcia z przygotowań do ślubu, z ceremonii ślubnej, oraz wesela. Fotografujemy także detale ślubne. Specjalizujemy się w tworzeniu doskonałych reportaży ślubnych i weselnych. Przykłady naszej pracy możesz zobaczyć w naszych galeriach.

Plenerowe zdjęcia ślubne

Plenerowe sesje ślubne

W naszej ofercie można znaleźć także idealnie dopasowane do potrzeb odbiorcy, kreatywne plenerowe sesje ślubne. Z klientem ustalamy wcześniej pomysł i szczegóły sesji plenerowej i wykonujemy ją w terminie dogodnym dla klienta. U nas klient sam może wybrać miejsce, oraz tematykę sesji w plenerze.

Inne usługi fotografii ślubnej

Oferujemy także usługę filmowania ślubów i wesel, oraz wideofilmowania dronem. Zajmujemy się także sesjami ciążowymi w naszym Studio w Sopocie. Nasz fotografia tworzona jest z pełnym zaangażowaniem, wkładamy w nią całe serce. W pełnym pakiecie naszych usług masz: fotografowanie, wideofilmowanie tradycyjne i z drona począwszy od przygotowań ślubnych aż po zabawę weselną. Serdecznie zapraszamy.