Plener ślubny w Trójmieście


Plener ślubny

Sesje ślubne w plenerze stanowią doskonałe uzupełnienie każdego reportażu, który przygotowujemy z przyjemnością dla Par Młodych w Trójmieście, Rumii, Redzie i Wejherowie. Powstałe w tym czasie zdjęcia pozwalają w nieskrępowany sposób wyrazić uczucia łączące dwie osoby i zachować je w pamięci na długie, spędzone wspólnie lata.

W Fotonomii plenery ślubne wykonujemy w dniu ślubu bądź w innym terminie – zawsze jednak w oparciu o ustalony wspólnie z Parą Młodą scenariusz. Do każdej z sesji ślubnych w plenerze podchodzimy indywidualnie, dopasowując ją do charakteru, pasji czy poczucia humoru nowożeńców. Dzięki temu zawsze udaje nam się stworzyć unikatowy styl pleneru ślubnego.

Sesje ślubne w plenerze

Wyjątkowe wydarzenia, takie jak ślub i wesele, wymagają niepowtarzalnej oprawy fotograficznej. Przyszłe Pary Młode już teraz zapraszamy do umawiania pleneru ślubnego. W naszym dotychczasowym portfolio znajdziecie zdjęcia z sesji ślubnych w plenerze wykonane na łonie natury, w centrach miast i innych niestandardowych miejscach.

Zobacz galerię pleneru ślubnego