Fotografia wesela w Trójmieście


Hej wesele

Fotografia weselna nie ogranicza się jedynie do uroczystości w kościele. Po zaślubinach przepełnionych radością i wzruszeniem, dla Pary Młodej i zaproszonych gości przychodzi czas na rozluźnienie. Fotograf weselny staje natomiast przed kolejnym ze swoich zadań – przygotowaniem wyjątkowego reportażu z wyśmienitej zabawy na sali.

Parom poszukującym doświadczonego fotografa weselnego w Trójmieście, Redzie, Rumii i Wejherowie zapewniamy profesjonalną obsługę podczas imprezy. Zawsze nadążamy za jej tempem, uwieczniając najważniejsze momenty w sposób dynamiczny i ekspresyjny. Wyjątkową jakość fotografii weselnych zapewnia wysokiej klasy sprzęt marki Canon z obiektywami stałoogniskowymi, z którego korzystamy.

Hej wesele…

Usługę fotografii weselnej każdorazowo omawiamy z parami tak, by w pełni sprostać ich indywidualnym oczekiwaniom. Do ustalonej wspólnie godziny wykonujemy setki zdjęć, z których selekcjonujemy następnie najlepsze z fotografii weselnych. Będą one doskonałą pamiątką na spędzone wspólnie kolejne lata życia.

Zobacz galerię zdjęć weselnych