Pakiet ekskluzywny V.I.P. – oferta

Fotografia Film Dron

V.I.P.

Pakiet maksymalnie doskonały

Pakiet ekskluzywny

Dla naszych najbardziej wymagających klientów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych

Pakiet, który zawiera wszystko, a nawet więcej!

W tym pakiecie znajdziecie wszystko, co oferuje nasza firma, łącznie z wszelkimi możliwymi usługami dodatkowymi. Polecamy go szczególnie najbardziej wymagającym parom oraz tym, które organizują bardzo duże wesele.

Dwie usługi, jedna firma

Pracujemy razem od dawna, jesteśmy zgrani i wspólnie dbamy o to, abyście byli zadowoleni z efektu końcowego filmu i zdjęć. Wybierając fotografię i film od jednej firmy macie pewność, że każdy z nas będzie martwił się nie tylko o jakość własnego materiału, ale i towarzysza. To bardzo ważne, aby fotograf brał pod uwagę nie zasłanianie kadrów kamerzyście i vice versa. A na tym zyskuje materiał!

Oprócz tego, oszczędzacie czas. Jedna firma to jeden, wspólny plener. A Wy nie musicie rezerwować kolejnego dnia ani szykować się dwa razy!

Fotografia i filmowanie od przygotowań aż do końca oczepin

Kamera i aparat towarzyszą Wam od przygotowań, poprzez błogosławieństwo, ceremonię ślubną i wesele aż do zakończenia oczepin.

W tym pakiecie otrzymacie minimum 750 zdjęć, z których każde poddane jest subtelnej obróbce.

Oprócz zdjęć otrzymacie także film, zmontowany do takiej długości, jakiej sobie życzycie, poddany delikatnej obróbce kolorystycznej.

Do tego teledysk ślubny, czyli dynamiczny skrót z najważniejszych wydarzeń z Waszej uroczystości, przeplatany ujęciami z drona i pleneru.

Dwoje fotografów

W tej usłudze drugi fotograf jest w cenie. Dwie osoby to jeszcze wyższa jakość zdjęć. Drugi fotograf może szukać zupełnie innych emocji i oddawać inną wrażliwość na zdjęciach, albo może stanowić pomoc w kontroli światła, jeśli sytuacja tego wymaga. Dlatego macie pewność, że materiał z Wasze zdjęcia będą najwyższej jakości, niezależnie od warunków zastanych.

Dwóch operatorów kamer

Drugi operator kamery pozwala na jeszcze ciekawszy montaż filmu. Sceny są nagrywane kreatywnie z dwóch kamer jednocześnie, a następnie montowane z największą starannością. Nasi operatorzy wiedzą, jak się ustawić, żeby nie przeszkadzać sobie nawzajem. Wszystko to w trosce o najwyższej klasy film ślubny!

Dron obsługiwany przez niezależnego operatora

Oprócz kamery i aparatu, będzie z Wami także nasz dron, który nagra z lotu ptaka to, co działo się na zewnątrz. Tylko w tym pakiecie otrzymacie dodatkowo usługę operatora drona, czyli osoby odpowiedzialnej tylko za niego. To oznacza możliwość wykonania ujęć z tych samych chwil jednocześnie z kamery naziemnej i z drona, co z kolei doda Waszemu filmowi jeszcze więcej dynamiki i oryginalności.

Plener

W pakiecie tym otrzymujecie również sesję plenerową, zarówno fotograficzną, jak i filmową. Wy wybieracie miejsce, albo zdajecie się na nas. Zdjęcia z sesji zostaną również poddane subtelnej obróbce, a ujęcia filmowe (także te z drona), zostaną wplecione w film ślubny i teledysk. Sesję możemy wykonać w trakcie trwania wesela, albo w zupełnie innym dniu. Wybór należy do Was!

Zdjęcia rodzinne

Są to fotografie pozowane wykonywane podczas wesela, w ładnym otoczeniu. Te zdjęcia są często najlepszą pamiątką dla Pary Młodej oraz jej gości, dlatego wykonujemy je jak najstaranniej. Korzystamy przy nich z lamp studyjnych, aby każda z fotografowanych osób wyglądała jak najlepiej.

Filmowe podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla rodziców to krótki filmik z podkładem muzycznym, Waszymi i Waszych rodziców zdjęciami oraz krótkimi tekstami do nich (o tym, jak bardzo ich kochacie, jak są dla Was ważni i jak wiele im zawdzięczacie). Filmik ten możecie wyświetlić w trakcie wesela, co z pewnością wzruszy nie tylko rodziców, ale i pozostałych gości.

Filmowe podziękowania możemy nagrać również w formie filmiku. Wówczas, sami możecie powiedzieć im te wszystkie ważne rzeczy i pokazać, jak bardzo jesteście szczęśliwi, że macie ich i siebie nawzajem!

Fotoalbumy, pendrive-y i odbitki

Dodatkowo otrzymacie trzy wysokiej jakości, eleganckie fotoalbumy o wymiarach 30x30 cm (rozkładówka 30x60 cm)  wraz z projektem. Zarówno fotoalbumy jak i ich projekt mogą być przez Was spersonalizowane.

Wasze zdjęcia i film znajdą się w galerii na naszej stronie (na hasło). Ale nie tylko. Otrzymacie również trzy piękne, eleganckie pendrive-y z nadrukowaną Waszą datą ślubu. Do pendrive-ów dołączone są wyjątkowe pudełka, które pozwolą Wam przechowywać Waszą pamiątkę ślubną w gustownej i trwałej oprawie.

Dodatkowe fotoalbumy i pendrive-y będziecie mogli sprezentować np. swoim rodzicom i sprawić im tym najwspanialszą pamiątkę!

Oprócz tego otrzymacie 100 wysokiej jakości odbitek wywołanych w sprawdzonym foto-labie. Zdjęcia znajdziecie w pięknym, trwałym i praktycznym pudełku.

Gdzie jesteśmy?

Mieszkamy w Gdańsku. Najczęściej pracujemy więc w Trójmieście i okolicach. Fotografujemy i filmujemy śluby Par z Gdańska, Sopotu, Gdyni, Rumi, Redy, Wejherowa i okolicznych miejscowości. Jednak zawsze z przyjemnością pokonujemy wiele kilometrów, aby towarzyszyć Parom Młodym ze znacznie odleglejszych miejsc.

Planer również możemy zrealizować w Trójmieście lub daleko od niego, a jego miejsce nie jest uzależnione od tego, gdzie odbyła się ceremonia. Dostosujemy się do Waszych potrzeb. W końcu ślub jest tylko raz w życiu, niech więc będzie wyjątkowy!

Pakiet obejmuje

 • Reportaż z przygotowań (fotografia i filmowanie)
 • Reportaż z błogosławieństwa (fotografia i filmowanie)
 • Reportaż z ceremonii ślubnej (fotografia i filmowanie)
 • Reportaż z wesela do końca oczepin (fotografia i filmowanie)
 • 2 fotografów
 • 2 operatorów kamer
 • operator drona
 • Plener fotograficzny i filmowy w dniu ślubu lub w zupełnie innym dniu (do wyboru)
 • Fotografia rodzinna
 • Ujęcia z drona
 • 3 eleganckie fotoalbumy
 • 3 wysokiej jakości pendrive-y wraz z opakowaniem
 • 100 odbitek w eleganckim pudełku
 • Min. 750 zdjęć poddanych obróbce
 • Profesjonalnie zmontowany film wraz z ujęciami z drona o wybranej przez Was długości
 • Teledysk ślubny (dynamiczny skrót z przygotowań, ceremonii, wesela i pleneru wraz z ujęciami z drona)
 • Miejsce na serwerze (materiały dostępne na hasło)
 • Filmowe podziękowania dla rodziców

Dodatki

Oprócz tego, co zawiera pakiet, możecie go rozszerzyć o dodatkowe usługi lub przedmioty w specjalnej cenie!
 • Dodatkowe fotoalbumy
 • Dodatkowe odbitki w eleganckim pudełku
 • Dodatkowe pendrive-y
 • Jeśli zdecydujecie się na plener w dniu ślubu, istnieje możliwość realizacji dodatkowego pleneru foto – wideo lub sesji narzeczeńskiej (również foto-wideo) w innym dniu niż ślub (macie wówczas dwa plenery - jeden podczas wesela i drugi w innym dniu)

W 2017 wybieraliście:

Pakiet fotografia i film + dron80%

Pakiet fotografia10%

Pakiet film10%