Plener foto-wideo – oferta

Plener fotograficzno - filmowy

DRON gratis!

Dla tych, którzy chcą więcej

Plener foto - wideo

Zdjęcia i film z Waszym charakterem.

Dwie usługi, jedna firma

Pracujemy razem od dawna, jesteśmy zgrani i wspólnie dbamy o to, abyście byli zadowoleni z efektu końcowego filmu i zdjęć. Wybierając fotografię i film od jednej firmy macie pewność, że każdy z nas będzie martwił się nie tylko o jakość własnego materiału, ale i towarzysza.

Oprócz tego, oszczędzacie czas. Jedna firma to jeden, wspólny plener. A Wy nie musicie rezerwować kolejnego dnia ani szykować się dwa razy!

Plener ślubny albo sesja narzeczeńska

W pakiecie tym otrzymujecie sesję plenerową, zarówno fotograficzną, jak i filmową. Wy wybieracie miejsce, albo zdajecie się na nas.

Zdjęcia  z sesji (min. 50) zostaną poddane subtelnej obróbce, a ujęcia filmowe (także te z drona), zostaną zmontowane w dynamiczny teledysk ślubny z podkładem muzycznym.

Plener ślubny to rozszerzenie pamiątki ślubnej. Są to zdjęcia, które najlepiej oddadzą Wasz charakter. Możecie być sobą, romantyczni albo szaleni, roześmiani lub dostojni, eleganccy lub ekscentryczni, albo wszystko na raz!

To kolejna okazja żeby znowu założyć tę piękną suknię i ten wspaniały garnitur i poczuć się znowu tak pięknie i wyjątkowo, jak w dniu ślubu.

Plener możemy wykonać przed ślubem, jako sesję narzeczeńską. Będziecie mieć wtedy piękną pamiątkę pokazującą Was w totalnie Waszym stylu, takimi, jacy jesteście i lubicie być na co dzień. Takimi, jacy się w sobie zakochaliście!

Dron

Oprócz kamery i aparatu, będzie z Wami także nasz dron, który nagra z lotu ptaka to, co działo się na zewnątrz.

Pendrive

Wasze zdjęcia i film znajdą się w galerii na naszej stronie (na hasło). Ale nie tylko. Otrzymacie również piękny, elegancki pendrive z nadrukowaną Waszą datą ślubu. Do pendrive-a dołączone jest wyjątkowe pudełko, które pozwoli Wam przechowywać Waszą pamiątkę ślubną w gustownej i trwałej oprawie.

Gdzie jesteśmy?

Mieszkamy w Gdańsku. Najczęściej pracujemy więc w Trójmieście i okolicach. Fotografujemy i filmujemy śluby Par z Gdańska, Sopotu, Gdyni, Rumi, Redy, Wejherowa i okolicznych miejscowości. Jednak zawsze z przyjemnością pokonujemy wiele kilometrów, aby towarzyszyć Parom Młodym ze znacznie odleglejszych miejsc.

Planer również możemy zrealizować w Trójmieście lub daleko od niego, a jego miejsce nie jest uzależnione od tego, gdzie odbyła się ceremonia. Dostosujemy się do Waszych potrzeb. W końcu ślub jest tylko raz w życiu, niech więc będzie wyjątkowy!

Pakiet obejmuje

  • Plener fotograficzny i filmowy we wspólnie wybranym miejscu
  • Ujęcia z drona
  • 1 wysokiej jakości pendrive wraz z opakowaniem
  • Min. 50 zdjęć poddanych obróbce
  • Teledysk ślubny (wraz z ujęciami z drona)
  • Miejsce na serwerze (materiały dostępne na hasło)

Dodatki

Oprócz tego, co zawiera pakiet, możecie go rozszerzyć o dodatkowe usługi lub przedmioty w specjalnej cenie!
  • Fotoalbum
  • Odbitki w eleganckim pudełku
  • Dodatkowe pendrive-y

W 2017 wybieraliście:

Pakiet fotografia i film + dron80%

Pakiet fotografia10%

Pakiet film10%