Plener fotograficzny

Plener fotograficzny

Miłość w Waszym wydaniu

Plener fotograficzny

Zdjęcia w Waszym stylu.

Plener ślubny albo sesja narzeczeńska

W pakiecie tym otrzymujecie fotograficzną sesję plenerową. Wy wybieracie miejsce, albo zdajecie się na nas.

Dostaniecie min. 50 zdjęć poddanych naturalnie wyglądającej i ciekawej dla oka obróbce.

Plener ślubny to rozszerzenie fotograficznej pamiątki ślubnej. Są to zdjęcia, które najlepiej oddadzą Wasz charakter. Możecie być sobą, romantyczni albo szaleni, roześmiani lub dostojni, eleganccy lub ekscentryczni, albo wszystko na raz!

To kolejna okazja żeby znowu założyć tę piękną suknię i ten wspaniały garnitur i poczuć się znowu tak pięknie i wyjątkowo, jak w dniu ślubu.

Plener możemy wykonać przed ślubem, jako sesję narzeczeńską. Będziecie mieć wtedy piękną pamiątkę pokazującą Was w totalnie Waszym stylu, takimi, jacy jesteście i lubicie być na co dzień. Takimi, jacy się w sobie zakochaliście!

Pendrive

Wasze zdjęcia znajdą się w galerii na naszej stronie (na hasło). Ale nie tylko. Otrzymacie również piękny, elegancki pendrive z nadrukowaną Waszą datą ślubu. Do pendrive-a dołączone jest wyjątkowe pudełko, które pozwoli Wam przechowywać Waszą pamiątkę ślubną w gustownej i trwałej oprawie.

Gdzie jesteśmy?

Mieszkamy w Gdańsku. Najczęściej pracujemy więc w Trójmieście i okolicach. Fotografujemy i filmujemy śluby Par z Gdańska, Sopotu, Gdyni, Rumi, Redy, Wejherowa i okolicznych miejscowości. Jednak zawsze z przyjemnością pokonujemy wiele kilometrów, aby towarzyszyć Parom Młodym ze znacznie odleglejszych miejsc.

Planer również możemy zrealizować w Trójmieście lub daleko od niego, a jego miejsce nie jest uzależnione od tego, gdzie odbyła się ceremonia. Dostosujemy się do Waszych potrzeb. W końcu ślub jest tylko raz w życiu, niech więc będzie wyjątkowy!

Pakiet obejmuje

  • Plener fotograficzny we wspólnie wybranym miejscu
  • 1 wysokiej jakości pendrive wraz z opakowaniem
  • Min. 50 zdjęć poddanych obróbce
  • Miejsce na serwerze (materiały dostępne na hasło)

Dodatki

Oprócz tego, co zawiera pakiet, możecie go rozszerzyć o dodatkowe usługi lub przedmioty w specjalnej cenie!
  • Fotoalbum
  • Odbitki w eleganckim pudełku
  • Dodatkowe pendrive-y

W 2017 wybieraliście: