Film – oferta

Film

Realistyczna nowoczesność

Pełen pakiet filmowy

Gdy liczy się ruch, energia, zabawa

Filmowanie od przygotowań aż do końca oczepin

Kamera towarzyszy Wam od przygotowań, poprzez błogosławieństwo, ceremonię ślubną i wesele aż do zakończenia oczepin.

W tym pakiecie otrzymacie film, zmontowany do przyjemnej w odbiorze długości (ok. 1 godziny), poddany delikatnej obróbce kolorystycznej. W takiej ilości czasu jesteśmy w stanie pokazać wszystkie najważniejsze wydarzenia z tego dnia w taki sposób, aby każdy z zainteresowaniem obejrzał całość, bez przewijania dłużących się, statycznych scen. Jednak na Waszą prośbę możemy film lekko skrócić lub rozszerzyć.

Do tego teledysk ślubny, czyli dynamiczny skrót z najważniejszych wydarzeń z Waszej uroczystości.

Pendrive

Wasz film znajdzie się w galerii na naszej stronie (na hasło). Ale nie tylko. Otrzymacie również piękny, elegancki pendrive z nadrukowaną datą Waszego ślubu. Do pendrive-a dołączone jest wyjątkowe pudełko, które pozwoli Wam przechowywać Waszą pamiątkę ślubną w gustownej i trwałej oprawie.

Dron

(usługa dodatkowo płatna 300 zł)

Oprócz kamery, może Wam również towarzyszyć nasz dron, który nagra z lotu ptaka to, co działo się na zewnątrz i podczas pleneru. Ujęcia przez niego nagrane zostaną wplecione w film i teledysk, nadając im bardziej nowoczesny charakter i dodając jeszcze więcej przyjemności z ich oglądania. Dron da Wam wyjątkową okazję do zarejestrowania przepięknych krajobrazów z lotu ptaka z tych wszystkich urokliwych miejsc, które z taką starannością wybieraliście.

Dwoje operatorów dla większej dynamiki

(opcja dodatkowo płatna 500 zł)

Pracujemy razem od dawna, jesteśmy zgrani i wspólnie dbamy o najwyższą jakość naszych filmów. Uzupełniamy się. Ten pakiet możecie więc rozszerzyć o drugiego operatora. Podczas gdy jedna kamera pilnuje, by nagrać każdą emocję podczas składania przysięgi małżeńskiej, druga obserwuje wzruszenie rodziców i gości weselnych. Większa ilość kadrów pozyskanych w ten sposób daje szersze możliwości montażowe, jeszcze bardziej dynamiczne sceny i jeszcze więcej przyjemności z oglądania filmu tak krótko po ślubie (kiedy wrażenia są jeszcze świeże), jak i wiele lat później.

Plener

(opcja dodatkowo płatna 700 zł)

W pakiecie tym otrzymujecie również filmową sesję plenerową w specjalnej cenie. Wy wybieracie miejsce, albo zdajecie się na nas. Ujęcia filmowe z sesji, zostaną wplecione w film ślubny i teledysk. Sesję możemy wykonać w trakcie trwania wesela, albo w zupełnie innym dniu. Wybór należy do Was!

Gdzie jesteśmy?

Mieszkamy w Gdańsku. Najczęściej pracujemy więc w Trójmieście i okolicach. Fotografujemy i filmujemy śluby Par z Gdańska, Sopotu, Gdyni, Rumi, Redy, Wejherowa i okolicznych miejscowości. Jednak zawsze z przyjemnością pokonujemy wiele kilometrów, aby towarzyszyć Parom Młodym ze znacznie odleglejszych miejsc.

Planer również możemy zrealizować w Trójmieście lub daleko od niego, a jego miejsce nie jest uzależnione od tego, gdzie odbyła się ceremonia. Dostosujemy się do Waszych potrzeb. W końcu ślub jest tylko raz w życiu, niech więc będzie wyjątkowy!

Pakiet obejmuje

 • Reportaż z przygotowań (filmowanie)
 • Reportaż z błogosławieństwa (filmowanie)
 • Reportaż z ceremonii ślubnej (filmowanie)
 • Reportaż z wesela do końca oczepin (filmowanie)
 • 1 wysokiej jakości pendrive wraz z opakowaniem
 • Ok. 1 godz. profesjonalnie zmontowanego filmu (długość filmu jest negocjowalna)
 • Teledysk ślubny (dynamiczny skrót z przygotowań, ceremonii, wesela)
 • Miejsce na serwerze (materiały dostępne na hasło)

Dodatki

Oprócz tego, co zawiera pakiet, możecie go rozszerzyć o dodatkowe usługi lub przedmioty w specjalnej cenie!
 • Dodatkowy operator kamery
 • Dron
 • Plener filmowy w dniu wesela lub w zupełnie innym dniu (wybór należy do Was!)
 • Dodatkowe pendrive-y
 • Filmowe podziękowania dla rodziców

W 2017 wybieraliście:

Pakiet fotografia i film + dron80%

Pakiet fotografia10%

Pakiet film10%