Zdjęcia ślubne w Trójmieście


sesja ślubna Trójmiasto

Wierzymy, że zdjęcia ślubne wykonane przez doświadczonego fotografa mogą być jedną z najpiękniejszych pamiątek dla Pary Młodej. To dlatego, zawodowo od 2008 roku, a prywatnie jeszcze dłużej, zawsze z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do wykonywania niepowtarzalnych zdjęć ślubnych w Trójmieście i okolicy, dlatego proponujemy zdjęcia ślubne z drona.

W ofercie wykonywanych w Trójmieście sesji ślubnych znajdziecie profesjonalne fotografie z przygotowań, ceremonii i wesela, portrety, zdjęcia detali oraz sesje plenerowe. Na życzenie tworzymy również wygodne w przeglądaniu prezentacje zdjęć. Wszystkie zdjęcia powstają za pomocą wysokiej klasy lustrzanki cyfrowej marki Canon ze stałoogniskowymi obiektywami, które zapewniają naszym fotografiom ślubnym wyjątkową ostrość i głębię koloru.

Uwieczniamy najwspanialsze chwile w życiu

Nasz fotograf ślubny w pełni naturalnie i bez pozowania pokazuje miłość łączącą zakochanych oraz radość zebranych na uroczystości bliskich i przyjaciół. Zatrzymujemy najważniejsze chwile w życiu, urozmaicone zdjęciami z drona, byście mogli do nich wracać w kolejnych spędzonych wspólnie latach. Zapraszamy do umawiania sesji ślubnych w Trójmieście, Rumi, Redzie i Wejherowie.

Zobacz nasz fotoreportaż z fotografią ślubną